Kurumsal Tüm ihtiyaçlarınız için Doğru Adres

DRC Bilişim

 
 
 

Hakkımızda

     DRC, globalleşen dünyamızda bireylerin ve özellikle her ölçekteki şirketin internet üzerindeki beklentilerini karşılamak amacıyla kurulmuştur. DRC, hızla artan müşteri portföyü, yurtçapına yayılmış geniş bayi ağı, tecrübeli ve çağdaş yönetim anlayışıyla internet üzerinden her türlü gereksinime cevap veren bir bilişim firmasıdır.

     Ürün çeşitlerini sürekli geliştiren ve güncelleştiren DRC, gelen kullanıcı istek ve önerilerini dikkate alarak teknolojiyi yakından takip etmektedir.

     Bünyesinde ileri teknik bilgisi, güçlü altyapısı, tecrübesi ve kurumsal yapısıyla bayi ve müşterilerine etkin ve verimli hizmet vermeyi amaçlamıştır.

     Koşulsuz memnuniyet ilkesi çerçevesinde, tecrübe ve imkanlarını kusursuz hizmet anlayışıyla birleştirerek ortaya çıkan sinerjiyi bayi ve müşterileriyle paylaşmaktan mutluluk ve gurur duyar.

 

MİSYONUMUZ

     DRC, müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek amacıyla her türlü teknolojik gelişmeyi yakından izleyerek en kaliteli ve ekonomik çözümü oluşturmayı misyonu olarak kabul eder. Bu amaçla yüklendiği sorumlulukları en kısa sürede yerine getirir.  


Anasayfa|Hakkımızda|Hizmetlerimiz|Referanslarımız|İletişim